УКР
  РУС
  ENG
Телефон довіри
(0432) 56-64-23
 
Діяльність Центру
 

Відбулася Розширена підсумкова медрада Вінницького обласного Центру СНІДу

На розширеній підсумковій медраді, яка відбулась у актовій залі Центру, за участю відповідальних за ВІЛ/СНІд лікарів-інфекціоністів ЛПЗ області, першого заступника начальника управління охорони здоров’я та курортів ОДА Бабій Т.Ф., лікарів Центру СНІДу (всьго 52 особи ).

На медичній раді були розглянуті тематичні доповіді лікарів та фахівців Центру, та були висунуті пропозиції покращення роботи на місцях у свілті реформування медичної галузі, були заслухані проблеми розвитку епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, соціальної незахищеності населення, особливо молоді.

Т.Ф. Бабій визначила роботу Центру задовільною, та зазначила, що проблема СНІДу є міжсекторальною, яка в Україні не зменшується, потребує значного покращення матеріально-технічного забезпечення, яке можливе лише в умовах реформування медичної галузі. Потрібно ширше використовувати потенціал лабораторії Центру, відкрити у поточному році кабінети Довіра в Бершадському та Могилів-Подільському районах, виконати завдання Обласної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки.

З матеріалами виступів лікарів ви зможете ознайомитися на нашому сайті за наступним посиланням: http://aidscenter.org/helpfull/specialists/

Прес-служба Центру

 
Останні новини
 
© 2019 КЗ «Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»
 
Юридична адреса:
23222, Україна, Вінницька обл., Вінницький район, с. Березина, «Медмістечко»