УКР
  РУС
  ENG
Телефон довіри
(0432) 56-64-23
 
Діяльність Центру
 

Проведення акції до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами (ВГС) стало вже традиційним заходом для нашої організації. Вже чотири роки поспіль, в рамках всеукраїнської кампанії Вимагаємо лікування, яка організована Альянсом Громадськог

Проведення акції до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами (ВГС) стало вже традиційним заходом для нашої організації. Вже чотири роки поспіль, в рамках всеукраїнської кампанії Вимагаємо лікування, яка організована Альянсом Громадського Здоровя, ми проводимо такий захід. В ході акції Вінничани проходили безкоштовне тестування швидкими тестами на вірусний гепатит С, отримували консультації лікарів, слухали історії пацієнтів, які вже вилікувались від гепатиту С.

За шість годин акції було протестовано 150 осіб. З них в сіми осіб виявлено позитивний результат. Це черговий раз доводить той факт, що епідемія вірусних гепатитів зростає і влада не може закривати на це очі.

Сподіваюся, що результатом нашої акції стане не тільки збільшення рівня інформованості населення щодо шляхів передачі та профілактики ВГС, а ще й спонукає місцеву владу до більш ефективних дій в напрямку протидії епідемії.

 
Останні новини
 
© 2019 КЗ «Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»
 
Юридична адреса:
23222, Україна, Вінницька обл., Вінницький район, с. Березина, «Медмістечко»