УКР
  РУС
  ENG
Телефон довіри
(0432) 56-64-23
 
Діяльність Центру
 

15 лютого 2017 року на базі Вінницького обласного клінічного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом проведено одноденний тренінг «Тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів з метою діагностики ВІЛ, лікування, формування прихильності до лікуван

15 лютого 2017 року на базі Вінницького обласного клінічного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом проведено одноденний тренінг «Тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів з метою діагностики ВІЛ, лікування, формування прихильності до лікування ВІЛ та медичних послуг».

Тренінг проводиться в рамках Єдиної консолідованої програма з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, за фінансової підтримки Вінницького обласного відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Запрошені лікарі кабінетів «Довіра» м. Вінниця, Жмеринкого, Барського, Козятинського, Томашпільського, Немирівського, Шаргородського, Бершадського ЗОЗ та МТМО м. Ладижин.

 
Останні новини
 
© 2019 КЗ «Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»
 
Юридична адреса:
23222, Україна, Вінницька обл., Вінницький район, с. Березина, «Медмістечко»