УКР
  РУС
  ENG
Телефон довіри
(0432) 56-64-23
 
Діяльність Центру
 

Сьогодні, 16 лютого, в приміщенні Кабінету Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр Міністра Павла Розенка відбулося засідання Національної ради з протидії ВІЛ/СНІДу та ТБ

Сьогодні, 16 лютого, в приміщенні Кабінету Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр Міністра Павла Розенка відбулося засідання Національної ради з протидії ВІЛ/СНІДу та ТБ, на якому, окрім члені Нацради, були присутні представники національних та міжнародних організацій та активісти ключових спільнот споживачів наркотиків, ЧСЧ та секс-працівників, у тому числі і представник Alliance.Global.

На засіданні було розглянуто багато важливих питань, але особливу увагу присутніх було надано таким:

1). Щодо уведення до складу Національної ради представників ключових груп щодо інфікування ВІЛ та ТБ. Активісти ключових груп та інші учасники наголосили на якнайшвидшому включенню нових членів зі спільнот, що є необхідною кваліфікаційною вимогою Глобального фонду для подання нової заявки на 2018-20рр. від України.

2). Про затвердження складу Групи з розробки проекту запиту України до Глобального фонду на фінансування у 2018-20 роках програми з протидії ТБ та ВІЛ/СНІДу із застосуванням механізму повного її перегляду. В результаті обговорення між членами Національної ради та активістами спільнот був схвалений кількісний склад групи 78 осіб, куди увійшли також 8 представників наркоспоживачів, ЧСЧ, секс-працівників та колишніх ув’язнених. Дедлайн подання заявки — кінець травня.

P.S. Вперше за всю 12-річну історію Нацради з ВІЛ/СНІД та ТБ у головній будівлі Уряду України за одним столом засідань з її Головою - Віце-Премєр-Міністром сидять та можуть висловлювати свою позицію представники усіх трьох найбільш уразливих до ВІЛ груп населення: люди, які живуть з наркозалежністю; секс-працівники та чоловіки, які мають секс з чоловіками! Поки ще не в статусі офіційних і повноважних членів Нацради, залишився ще один крок!

 
Останні новини
 
© 2019 КЗ «Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»
 
Юридична адреса:
23222, Україна, Вінницька обл., Вінницький район, с. Березина, «Медмістечко»