УКР
  РУС
  ENG
Телефон довіри
(0432) 56-64-23
 
Діяльність Центру
 

19 травня 2013 року з 10 до 20 години в міському парку ім.Горького відбулась загальноміська акція до Дня пам’яті померлих від СНІДу під девізом «Світло пам’яті — світло життя».

19 травня 2013 року з 10 до 20 години в міському парку ім.Горького відбулась загальноміська акція до Дня пам’яті померлих від СНІДу під девізом «Світло пам’яті — світло життя».

Захід відбувся за ініціативою обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки управління освіти ОДА, та відділу молоді та спорту міської ради, обласного і міського центрів соціальних служб сім’ї дітей та молоді, неурядових організацій: Обласного Товариства «Червоного хреста», ВБО «Ліга Лега Лайф», «Незалежність», «Отчий дім», «Паросток», ВБО «ЛЖВ», та ВОГК «Сталість».

В програмі заходу: Конкурс малюнку на асфальті «Скажемо СНІДу — Ні!», інтерактивна профілактична виставка «Маршут безпеки» за участю учнів шкіл м.Вінниці, безкоштовне анонімне тестування крові на ВІЛ/СНІД, концерт привчений тим хто загинув від СНІДу за участю молодіжних колективів м.Вінниці та Вінницької області, експонування виставки аматорських плакатів «Молодь проти СНІДу», кращі роботи фотоконкурсу «Канікули кохання», музика, інформаційні повідомлення, конкурси, тематичні ігри, свічкова хода від Літнього театру до «Вічного вогню».

В дитячому конкурсі малюнок на асфальті прийняли участь 220 дітей з 23 шкіл міста. Було проведено 181 тестування крові на ВІЛ серед населення міста. Також на протязі заходу було роздано близько 5000 інформаційних буклетів, листівок. У свічковій ході взяло участь близько 300 осіб — студентів ВУЗів м. Вінниці, старшокласників, молоді.

 
Останні новини
 
© 2019 КЗ «Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»
 
Юридична адреса:
23222, Україна, Вінницька обл., Вінницький район, с. Березина, «Медмістечко»