Новини та події центру

Пропонуємо ознайомитись з текстом.
У Вінницькому Центрі професійно-технічної освіти технологій та дизайну було проведено інформаційно-освітню акцію «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД».
24 липня 2019 року в приміщенні ДОЗ ОДА відбулося засідання Координаційної ради з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Відбувся ознайомчий тренінг з медичної інформаційної системи МІС ВІЛ, який проходив у м. Вінниці (готель «Optima Вінниця», вул. Київська, 50А)
19 липня 2019 р. Л. Кафарська та Я. Яворський провели інформаційно освітню зустріч з дітьми на тему «Що ти знаєш про ВІЛ-інфекцію/СНІД» в оздоровчому таборі «Фортуна» с. Митки, Барського району.
18 липня 2019 р. в КНП «Вінницька ЦРЛ» проведено навчальний семінар для лікарів щодо особливостей надання послуг з консультування та тестування на ВІЛ за участю Ігоря Матковського.
17 липня 2019 року в оздоровчому таборі «Маяк» відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему «Що я знаю про ВІЛ-інфекцію (СНІД)»
11 липня 2019 року в смт Крижопіль на стадіоні «Колос» проведено тестування на ВІЛ-інфекцію та гепатити В та С мешканців та гостекй селища. Обстеженням було охоплено 150 осіб.
06 лютого 2019 року відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему «Що я знаю про ВІЛ-інфекцію/СНІД» в ЗОШ с.Дубовець Немирівського району
Відмінні лектори Центру Людмила Кафарська та Яраслав Яворський розпочали навчальну роботу 2019 року з питань профілактики ВІЛ в різних куточках Вінницької області
В Вінницькому обласному клінічному Центрі СНІДу 1 лютого відбулася підсумкова медична рада
В ЦПМСД №2 м. Вінниця 31 січня 2019 року головним лікарем Центру проведено щорічний навчальний семінар для лікарів з ключових питань консультування та тестування на ВІЛ
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.