Новини та події центру

18.06.2014р. В інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбулась інформаційно-освітня зустріч «ВІЛ-інфекція/СНІД запобігти зараженню»
17.06.2014р. Відбулась лекція для фахівців обласного диспансеру радіаційного захисту населення на тему: «Клінічні аспекти ВІЛ-інфекції/СНІДу»
16.06.2014р. В пришкільному таборі що функціонує при ЗОШ №26 м.Вінниці відбулась інформаційно-освітня зустріч «Запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу серед молоді» в якій взяли участь вихованці табору — волонтери (школярі 8-10 класів).
З 2 по 6 червня 2014р на базі Міжрегіонального тренінгового Центру з питань ВІЛ/СНІДу КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» відбулось клінічне стажування
З 26 по 30 травня 2014р. на базі міжрегіонального Тренінгового Центру КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» відбулось стажування фахівців на робочому місці.
18 травня в Центральному парку культури і відпочинку відбувся захід до Дня пам’яті померлих від СНІДу. В його програмі малюнок на асфальті «Скажемо СНІДу «НІ»»
В прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Вінницької ОДА, відбулась прес-конференція приурочена до Дня пам’яті померлих від СНІДу
З 14.04 по 18.04 у міжрегіональному тренінговому Центрі з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу на базі КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», проходило стажування на робочому місці
16.04 відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему: «Профілактика ВІЛ-інфенкції/СНІДу»
У Вінницькому професійному ліцеї сфери послуг відбулась інформаційно-просвітня зустріч фахівців КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» зі студентами на тему: «Попередження захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД»
2.04.2014р в Калинівському технологічному коледжі відбувся масовий захід «Молодь проти СНІДу»
27.03.2014р в Козятинському професійному ліцеї відбувся масовий захід «Ми — проти СНІДу»
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.