Новини та події центру

Працівники обласного ЦентруСНІДу провели інформаційно-освітня зустріч на тему ВІЛ/СНІД-проблеми, профілактика з учнями старших класів шкіл області, що відпочивають в дитячому санаторії «Сокілець».
В оздоровчому таборі для дітей «Фортуна» в с. Митки Барського району відбувся інформаційно-освітній захід «Молодь проти СНІДу»
Проведено інформаційно-освітній захід щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу в оздоровчому таборі «Казкова долина»
Працівниками обласного Центру СНІДу була проведена інформаційно-освітня зустріч з підлітками області, що відпочивають в оздоровчому таборі «Маяк»
в останню неділю липня, відзначають Всесвітній день боротьби із вірусними гепатитами.
19.07.2013 р. в офісі ГО «Центр ре соціалізації хімічно-узалежнених «Незалежність» відбувається круглий стіл з метою створення робочої групи задля розробки місцевої концепції соціально-психологічної допомоги підліткам з досвідом вживання п
07.07.2013 р. в смт Томашпіль Вінницької області на території Центрального парку з 12 до 20 години проведено акцію «Молодь проти СНІДу» у ході якої було обстежено на ВІЛ 27 осіб, роздані презервативи та інформаційно-просвітні матеріали.
30 червня в рамках проведення святкування Дня молоді в м. Вінниця, в центральному парку культури і відпочинку ім. Горького, було розміщено пересувну лабораторією обласного Центру СНІДу, де кожен бажаючий анонімно і безкоштовно мі
27 червня 2013 року відбулись установчі збори по створенню Вінницького відділення «Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги»
У Вінниці з 19 по 21 червня за ініціативою Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань відбулась нарада головних лікарів Центрів профілактики і боротьби зі СНІДом
18 червня 2013 року відбулось чергове засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. На засіданні обговорювались питання епідситуації, з поширенням ВІЛ-інфекції в області та інші проблеми
15 червня 2013 року на стадіоні ЦПКіВ ім.. Горького відбувся фінал футбольного турніру серед команд юнаків та дівчат Вінницької області, який тривав з 13.06.2013 р.
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.