Хроніки та визначні події Центру

24 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала у себе на сайті найчастіші запитання та відповіді на них щодо COVID-19, ВІЛ-інфекції та АРТ. Пропонуємо вашій увазі переклад даного матеріалу українською мовою.
Зустрічаємось у суботу 28 березня о 19.00 з Ігорем Матковським, директором Вінницького обласного клінічного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/Publicats/602934440262231/
Детальніше у відео на сайті YouTube — https://youtu.be/BtN-goy9VOY
Вінницька ОДА розробила план заходів з метою покращення якості надання медичної допомоги та підвищення престижу професії медичної сестри у Вінницькій області, сприяння широкому залученню спільноти медичних сестер Вінниччини.
Звіти КНП «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом ВОР» по ВІЛ/СНІДу за 2019 р.
Пропонуємо ознайомитись з текстом.
28.11 до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у місті було розгорнуто роботу пересувної лабораторії Центру СНІДу
На виконання постанови КМУ від 15.07.97р. №765 та наказу МОЗ України №142 від 14.03.11 в Вінницькому Цетрі СНІДу проведено державну акредитацію. Робочу групу очолила Александріна Т.А. — Голова Держслужби соцзахворювань.
Представники найбільшого у світі фонду боротьби з трьома смертельними захворюваннями повідомляють, що у два наступних роки не видаватимуть жодних нових грантів через глобальну економічну кризу.
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.