Новини та події центру

З 10 по 14 червня на базі Вінницького міжрегіонального тренінгового центру з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» проводилось стажування на робочому місці.
В усьому світі ВІЛ СНІД поширюється не зважаючи на постійну протидію медиків та пошуки науковців. Фахівці переконують, що найкращий метод боротьби з цією хворобою — профілактика. Увагу громадськості до цієї проблеми привертають з доп
11.06.2013 р. в літньому оздоровчому таборі ЗОШ №26 відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему: «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД», в якій взяли участь 26 підлітків. В програмі зустрічі лекція-бесіда, перегляд тематичних
10.06.2013 р. в с. Сальниця Хмільницького району Вінницької області було організовано захід «Free kick» (Вільний удар ), спрямований на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні шляхом залучення молоді до гри в футбол.
З 27 по 30 травня 2013 року в Міжрегіональному тренінговому центрі з питань ВІЛ/СНІДу, на базі КЗ «Віннницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», було проведено тренінг «Основи АРТ»
19 травня 2013 року з 10 до 20 години в міському парку ім.Горького відбулась загальноміська акція до Дня пам’яті померлих від СНІДу під девізом «Світло пам’яті — світло життя».
17 травня 2013 року в приміщенні управління преси та інформації Вінницької ОДА відбулась прес-конференція до Дня пам’яті померлих від СНІДу, який відзначається кожної третьої неділі травня, під гаслом «Світло пам’яті — світло життя».
16 травня 2013 року на базі Вінницького Національного медичного університету ім. М.І.Пирогова відбулась конференція «Розвиток паліативної та хоспісної допомоги населенню Вінницької області»
З 22 по 26 квітня 2013 року на базі Вінницького міжрегіонального Тренінгового центру з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу було проведено тренінг «Основи АРТ»
24 квітня 2013 року в с. Агрономічне Вінницького району відбулась інформаційно-освітня зустріч з учнями 8-11кл ЗОШ щодо профілактики ВІЛ/СНІДу.
19 квітня 2013 року в ДУ «Український Центр по контролю за небезпечними хворобами відбулась лекція-виступ головного лікаря Вінницького Центру СНІДу на тему: «Перспективи розвитку діяльності регіональних Центрів СНІДу на етапі реформування медичної д
17 квітня 2013 року в смт Тростянець відбулась інформаційно-освітня зустріч з педагогами, головами батьківських комітетів ЗОШ смт Тростянець.
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.