Новини та події центру

01.03.2013р.на базі Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом відбувся круглий стіл на тему «Роль неурядового сектору в попередженні ВІЛ-інфекції/СНІДу в Вінницькі області»
25.02 було проведено інформаційно-освітню зустріч «Молодь проти СНІДу» з учнями ЗОШ №2, батьками і вчителями фахівцями Центру СНІДу у с.Городківка Крижопільського району. В програмі зустрічі лекція «Вберегти себе від СНІДу»
22.02 фахівцями обласного Центру Сніду було проведено інформаційно-освітню зустріч «Профілактика ВІЛ/СНІДу» в Гайсинському медичному коледжі, в якій взяли участь 478 студентів І-ІІІ курсу.
21.02 в приміщенні ЗОШ №35 за участю фахівців Центру СНІДу відбувся обласний семінар «Методика проведення тренінгів з факультативного курсу «Захисти себе від СНІДу», в якому взяли участь заступники директорів загальноосвітніх шкіл з в
29.01.2013 р. Проведено зустріч фахівців Центру СНІДу зі студентами І го курсу середнього профтехучилища №19 на якій було розглянуто питання запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД. У зустрічі взяли участь 23 учні.
16.01.2013 р. Відбулась інформаційно-освітня зустріч щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників. В ній взяли участь 26 деректорів загальноосвітніх шкіл області.
З 17-21 грудня 2012 року фахівцями обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом та викладачами Вінницького Державного медичного університету було проведено третій семінар — тренінг «Основи АРТ».
05 грудня 2012 року в м. Могилів-Подільському за участю фахівців КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», було проведено молодіжний фестиваль «Молодь проти СНІДу»
04 грудня 2012 року в приміщенні Управління преси і інформації облдержадміністрації відбулась прес-конференція присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом
30 листопада в приміщенні міського палацу культури «Зоря» відбувся молодіжний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — 1 грудня.
29 листопада 2012 року в Вінницькому вищому професійному училищі Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності відбувся захід до Всесвітнього дня Боротьби зі СНІДом
26-28 і 28-30 листопада 2012 року КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» було проведено два тренінги для членів районних координаційних рад «Координація заходів з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу на районному рівні»
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.