Новини та події центру

7.11.12 За ініціативою Обласного Центру СНІДу і Тиврівського центру соціальних служб сім’ї та молоді було проведено інформаційно-освітню зустріч з учнями Гніванського професійно-технічного училища №12, в якій взяли участь 350 учнів.
6.11.12. Фахівцями обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом було проведено масовий захід в Брацлавському навчально-виховному комплексі (НВК) до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.
29.10.12 в Автодорожньому технікумі м. Бар Вінницької області відбувся масовий захід-фестиваль «Молодь проти СНІДу»
24.10.12. В професійному аграрному ліцеї м. Хмільник за ініціативою Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему: «Запобігання захворюваності на ВІЛ/СНІД»
8.10.12 в ЗОШ №26 м.Вінниці за участю фахівця обласного Центру СНІДувідбувся круглий стіл на тему:Запобігання випадкам дискримінації, соціальної ізоляції і стигматизації ВІЛ-інфікованих в якому прийняли участь учні старших класів ЗОШ №26
29 вересня 2012 року за підтримки Голови обласної Ради С.П. Татусяка у м. Вінниці на площі торгівельного центру «Мегамол» проводився фестиваль медичної допомоги та здорового способу життя «Вам на здоров’я».
19.09.2012 в Ямпільському районі Вінницької області за ініціативою обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом і Ямпільської районної державної адміністрації відбулась інформаційно-освітня акція — фестиваль «Молодь проти СНІДу»
18.09.2012 р. відбулась зустріч з учнями профтехучилища послуг №19 м. Вінниці, І курсу за фахом перукарі-візажисти з питань запобігання захворюваності на ВІЛ/СНІД.
9 вересня о 10.00 ранку на спортивному майданчику в м. Вінниця, перед початком проведення турніру з міні-футболу серед аматорів в проведено просвітницький захід «ГРАЙ та про безпеку не забувай!»
Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом продовжує інформаційно-освітню роботу направлену на профілактику ВІЛ/СНІД серед молоді.
Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом продовжує інформаційно-освітню роботу направлену на профілактику ВІЛ/СНІД серед молоді.
Фахівці обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом проводять роботу з питань попередження захворюваності на ВІЛ/СНІД серед молоді області.
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.