Новини та події центру

3 жовтня проведено наставницький візит до ЗОЗ Тиврівського району для надання медичної допомоги з питань консультування і тестування на ВІЛ
В Липовецькій ЦРЛ 20 вересня 2018 року відбулася інформаційна зустріч фахівців Вінницького обласного клінічного Центру СНІДу з лікарями м.Липовець та Липовецького району...
З 12 по 13 вересня 2018р. головний лікар Центру СНІДу, Матковський І.А., прийняв участь в науково-практичній конференції офтальмологів, яка відбулась у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І.Пирогова.
11.09 в будинку культури смт.Липовець відбулась інформаційно-освітня зустріч “Що я знаю про ВІЛ-інфекцію/СНІД„. В програмі зустрічі лекція-бесіда, інтерактивні тематичні ігри, перегляд тематичного відеофільму.
22.08 в оздоровчому таборі «Подільський Артек» відбулась інформаційно-освітня зустріч “Що я знаю про ВІЛ-інфекцію/СНІД„. В програмі зустрічі лекція-бесіда, інтерактивні тематичні ігри.
21.08 в оздоровчому таборі «Колос» відбулась інформаційно-освітня зустріч “Що я знаю про ВІЛ-інфекцію/СНІД„. В програмі зустрічі лекція-бесіда, інтерактивні тематичні ігри.
01 серпня 2018 року в Ладижинській міській лікарні відбувся навчальний тренінг «Консультування та тестування на ВІЛ» для сімейних лікарів та вузьких спеціалістів. В ході навчання.....
З 9-го по 12-е липня на базі КЗ «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» за участі лікаря-офтальмолога медичного центру Сан-Франциско штату Каліфорнія, Dr. David Heide, було проведено семінар по навчанню персоналу...
06 липня 2018 року відбувся навчальний семінар для лікарів ППО КУ «Жмеринська ЦРЛ» на тему „Консультування та тестування на ВІЛ. Основні клінічні ознаки ВІЛ-інфекції“.
02.07 в оздоровчому таборі «Маяк» с.Селище Тиврівського району відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему „Що я знаю про ВІЛ-інфекцію/СНІД“. В програмі: лекція-бесіда та інтерактивні ігри.
29 червня 2018 року в с. Бохоники Вінницького району головним лікарем та фахівцями Центру СНІДу проведено інтерактивне навчання та обстеження на ВІЛ швидкими тестами учасників медичного табору MedCamp 2018.
26.06 в оздоровчому таборі ЗОШ №26 відбулась інформаційно-освітня зустріч «Що я знаю про ВІЛ-інфекцію/СНІД?» в якій взяли участь підлітки волонтери I загону.
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.