Новини та події центру

22.11.17 в приміщенні залізничного вокзалу м.Вінниці проводилося тестування на ВІЛ. Акція здійснювалась фахівцем обласного клінічного Центру СНІДу за підтримки благодійного фонду «Фундація АнтиСНІД Україна».
16.11.2017 в  Вінницькому ПТУ №1 відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД». В програмі: лекція-бесіда, інтерактивні вправи.
08.11.2017 була проведена інформаційно-освітня зустріч зі студентами ІІІ курсу Вінницького технологічно-промислового коледжу. В програмі: лекція-бесіда, перегляд тематичного відеофільму, інтерактивні вправи.
02.11 в СПТУ №4 відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД». В програмі: лекція-бесіда, перегляд тематичного відеофільму, інтерактивні вправи.
12.10.17 в ЗОШ с.Сосонки Вінницького району відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД».
10-11 жовтня 2017 року у Вінниці відбулася розширена нарада щодо результатів роботи робочих груп з впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в галузі охорони здоровя.
10 жовтня в професійно-технічному коледжі с.Чернятки Жмеринського району відбувся тематичний захід «Молодь проти СНІДу». В його програмі лекція-бесіда, перегляд відеофільму, інтерактивні вправи, виставка літератури «Скажемо СНІДу-НІ».
На Європейській площі 06 жовтня 2017р. відбувся захід Галявина ідей, в якому взяла участь мобільна амбулаторія Центру СНІДу, де кожен бажаючий анонімно та безкоштовно пройшов тест на ВІЛ. Загалом було обстежено 35 осіб.
06.10 в СПТУ №11 відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД за участі учнів 1 курсу
03.10 в СПТУ №19 відбулась інформаційно-освітня зустріч на тему Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД. В програмі зустрічі: тематичні інформаційні вправи.
02.10.17 в Центрі СНІДу відбулась інформаційно-освітня зустріч студентів 4 курсу Вінницького медичного коледжу з фахівцями центру.
27.09 в СПТУ №33 с.Зозів Липовецького району була проведена інформаційна зустріч на тему Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД. В програмі зустрічі: тематичні діалоги з учнями, інтерактивні ігри, перегляд відеофільму
«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.