Семінар-нарада «Модель регіонального плану протидії ТБ/ВІЛ КО-інфекції у Вінницькій області — координація зусиль у реалізації заходів протидії ТБ/ВІЛ та пошук шляхів вирішення проблем»

25.11.2014р за ініціативою МБФ “Організація оптимальних технологій в охороні здоров’я» в м. Вінниці відбулась семінар-нарада «Модель регіонального плану протидії ТБ/ВІЛ КО-інфекції у Вінницькій області — координація зусиль у реалізації заходів протидії ТБ/ВІЛ та пошук шляхів вирішення проблем». Мета семінару: обговорити стан виконання Національних програм боротьби з туберкульозом та профілактики і боротьби з ВІЛ/СНІДом з метою визначення переліку заходів для покращення координації зусиль та протидії якості ведення випадку ТБ/ВІЛ КО-інфекції у Вінницькій області.

В семінарі взяли участь: представники департаменту охорони здоров я і курортів ОДА, фахівці ДЦ «Український Центр контролю за соцхворобами МОЗ України», секретарі та члени Вінницької обласної та районних рад з протидії ТБ/ВІЛ і члени обласної МРГ, фахівці неурядових організацій, які надають послуги представникам «уразливих груп» та пацієнтам з ТБ/ВІЛ КО-інфекцією.

«Кожна людина має невід'ємне право на життя та здоров'я...» Стаття 27 Конституції України.